Pro nevěstu i svatební hosty: Kde sehnat nejhezčí boty na svatbu last minute?

2 min čtení

2 min čtení

Svatební slavnost se blíží. Outfit máte dávno vybraný, ale výběr obuvi, v níž strávíte celou akci, jste nechali na poslední chvíli? Kryjeme vám záda. Tady je 30 nejkrásnějších párů, které k vám stihnou doputovat, i když se den D koná už za chvíli. A unosí je jak nevěsty, tak ti, kteří se na akci chystají jen jaké hosté.

Při výběru bot na svatbu je nutné zohlednit především dva faktory. Vždy je dobré brát v potaz povrch, kde se bude akce odehrávat. Ano, lodičky nebo sandálky na jehlovém podpatku sice mohou vypadat hezky na fotkách, udělat v nich ale byť jen několik kroků v trávě už taková idylka není. Stejně tak je dobré zvážit, kolik času budete chtít ve střevících strávit – pokud máte v plánu se po obřadu přezout, klidně zvolte méně praktický model. Jestli ale chcete v jednom páru tančit až do rána, raději sáhněte po něčem praktičtějším, v čem vám po pár hodinách neupadnou nohy.

TIP NA VIDEO: Jak se měnily svatební šaty za posledních 100 let?

Svatební šaty během 100 let prošly velkými změnami VIDEO youtube.com/mode.com

Přestože se už pomalu přesouváme do období, kdy se obchody budou připravovat na naskladnění podzimního zboží a hravé střevíčky a sandálky evokující léto zmizí ve výprodeji, nabídka je stále natolik široká, že i na poslední chvíli zvládnete sehnat slavnostní boty snů. Ostatně se o tom můžete přesvědčit ve fotogalerii níže, kde na vás čeká 30 párů, pro které můžete ještě dnes zaskočit do obchodu nebo si je objednat a za pár dní je máte doma.

Na jaké modely vsadit? Stále platí, že hitem číslo jedna jsou vysoké, zato však velmi pohodlné střevíce na platformě. Již od minulé zimy jsou esencí moderního party stylu, který místo prvoplánového sexy looku a jehlových podpatků sází na barevnost a retro estetiku. Takové páry vypadají perfektně v jakékoliv barvě včetně bílé nebo krémové. Pokud tedy jako nevěsta toužíte po neokoukaných a přitom pohodlných botkách, víte, kterým dát šanci.

Loading
Loading

Na módním výsluní se též stále drží pohodlné pantoflíčky mules, které jsou pro mnohé svatebčany ideální volbou. Díky nižšímu blokovému podpatku v nich vydržíte mnoho hodin a navíc se hodí jak k šatům jakékoliv délky, tak třeba i k oblekovým kalhotám. A jelikož se do módy vrací štras a třpyt, stále častěji narazíte na páry, které zdobí drobné kamínky. Takové boty si tedy neužijí slávu jen na svatbě, ale s přehledem je unosíte i během další večírkové sezóny.

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!