Test erotických pomůcek: Které stojí za vyzkoušení a které naopak pohořely?

11 min čtení

11 min čtení

Nevzhledným vibrátorům připomínajícím žilnaté penisy už odzvonilo. Do světa ženské a pánské masturbace i párových hrátek se dostává design a opravdová kvalita. A přestože už je Valentýn, svátek všech zamilovaných, dávno pryč, důvodů, proč si zpestřit intimní život se i během jara najde spousta. V redakci jsme se proto pustili do testování pomůcek, které toho umí mnohem víc, než jen bezhlavě vibrovat. Které vám navodí stejný pocit jako při pohlavním styku a které zase nahradí orální sex, když je zrovna partner daleko?

Handsfree pulzátor Fun Factory Stronic Real

Testovala Kristýna D.M., editorka Ženy.cz

Tuto hračku jsem dostala od svého partnera jako dárek k Valentýnu. Zkušenosti s pulzátorem již mám (můžete si o nich přečíst v tomto článku v kapitole č. 3), jeho „dovednosti“, které vyzdvihuje popis i spousta nadšenců v recenzích, jsem ale neuměla řádně docenit. Proto jsem i k tomuto modelu Stronic Real od německé značky luxusních vibrátorů Fun Factory byla zprvu dost skeptická.

TIP NA VIDEO: Jak si správně vybrat erotickou pomůcku?

Podstatou pulzátoru je především schopnost simulovat přírazy partnera. Pokud tedy očekáváte klasické vibrace, které můžete využít při hrátkách zvenku i zevnitř, nedočkáte se. Tato hračka funguje jednoduše na principu zavedení a zapnutí a dál se už nemusíte o nic starat. I když tedy funkce handsfree je v tomto případě docela sporná. Stronic Real totiž umí skutečně silně přirážet, a tak občas není od věci jej přidržet, jinak by mohl vyklouznout.

Oproti předešlé zkušenosti s menším pulzátorem mě u tohoto modelu také překvapila pestrá nabídka speciálních pulzních programů. Z deseti nabízených mě oslovil téměř každý, a tak se už teď těším na bližší prozkoumání.

Sečteno podtrženo: Stronic Real rozhodně stojí za vyzkoušení a ocení jej především ženy, které dávají přednost vaginální stimulaci před klitoridální. Netvrdila bych ale, že vám nahradí partnerský styk a přirážení v plné šíři. Přece jen jde pořád o hračku, ale vám nikdy nenabídne stejný zážitek skutečného sexu s druhou osobou. Pro zpestření intimního života nebo pro chvíle sexuální selflove se nicméně Stronic Real stane skutečně velmi dobrou investicí.

Stronic Real handsfree pulzátor, Fun Factory, 3990 Kč, ruzovyslon.cz

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>