Buď fit s Dietou: Bez pohybu to nejde! Podívejte se, jak si účastnice daly do těla

4 min čtení

4 min čtení

Účastnice projektu Buď fit s Dietou Nicole, Marie a Táňa mají za sebou třetí workshop letošního ročníku. Tentokrát jsme se zaměřili na #SuperPohyb – protože pohyb je důležitou součástí programu The 1:1 Diet. A i když na sobě všechny tři pořádně makají, podařilo se nám je překvapit.

Stejně jako v případě prvního workshopu jsme i tentokrát zamířili do pražského spa a wellness centra Volcano Complex, kde jsme nejprve naše tři účastnice seznámili s produkty z řady Bodyshape značky bioten, které jim pomohou doladit některé nedokonalosti postavy a podpoří tak hubnoucí i cvičební úsilí. Pak si všechny tři vyzkoušely diagnostiku tepové frekvence a kondice pod odborným dohledem trenérky na běhacím pásu ve fitku a můžeme prozradit, že na svoje výsledky mohou být Nicole, Marie a Táňa hodně hrdé.

Účastnice si vyzkoušely diagnostiku tepové frekvence a kondice pod odborným dohledem trenérky na běhacím pásu.

Jako další byla na programu lekce s půvabnou zpěvačkou a tanečnicí Zeou, ambasadorkou značky PUMA, od které dostaly účastnice na celý workshop #SuperPohyb výbavu a hlavně kvalitní běžeckou obuv. Lekce byla sexy. Zea Nicole, Marii a Táně dokázala, že jakýkoli rytmický pohyb, který vychází přímo z vás a z vašeho vnímání hudby, je vlastně tanec, a tak jsme jako bonus všichni dostali ještě pořádnou lekci sebevědomí.

Po obědě si vzal účastnice projektu do své péče trenér Vojtěch Šafránek z ANTMANN strength and conditioning. Na hodinové lekci pod širým nebem zodpověděl všetečné otázky a také dohlédl na to, aby Nicole, Marie a Táňa všechny cviky, které si pro ně připravil, prováděly přesně a správně. Posledním bodem programu pak byl běžecký trénink s ambasadory značky PUMA, blogerskou a manželskou dvojicí Soňou a Michalem Hrabcovými alias Running2. A i když padala mezi účastnicemi slova o tom, že některé z nich běh zrovna nemusejí, všechny tři společný výběh v pohodlných teniskách od značky PUMA z kolekce Nitro bravurně zvládly. Marie otestovala model RUN XX, který je dostupný pouze v dámské verzi. Nicole vyzkoušela stylové Electrify Nitro a Táňa vyběhla v univerzálních Velocity Nitro 2, které jsou vhodné pro začínající i pokročilé běžkyně.

Zleva: šéfredaktorka časopisu Dieta, Táňa, lektorka Zea, Marie a Nicole.

Vzhledem k tomu, že jsou před námi letní prázdniny, dopřejeme Nicole, Marii a Táně trochu volna a koncem léta nás čeká poslední společný workshop na téma SuperProměna.

Jak jsou na tom účastnice projektu s pohybem? To se dozvíte v následujících kapitolách.>>>