Bokovka není problém. Která znamení mají sklon žít v milostném trojúhelníku?

2 min čtení

2 min čtení

Pikantní milostný trojúhelník může být zábavný, ale možná tak v Bakalářích nebo americkém romantickém filmu, kde lítají talíře a facky. V reálném životě nevěra znamená především pořádné komplikace a pokles důvěry. Která znamení zvěrokruhu inklinují k hledání bokovek?

Blíženci

Není žádným tajemstvím, že Blíženci mají pověst „playboye“ zvěrokruhu. Tito svobodomyslní kouzelníci rádi hrají na milostném hřišti. Rozmanitost je pro ně kořením života, takže není divu, že často žonglují s více osobami najednou. A často to není milostný trojúhelník, ale klidně i mnohoúhelník. Jsou to duální lidé, známí svou dvojakou povahou. Z tohoto důvodu je pro ně velmi snadné se domnívat, že jsou zamilovaní do dvou lidí současně. Nebo i do tří.

TIP NA VIDEO: Co vás čeká v lásce během roku 2023?

Kromě toho je třeba Blížence neustále mentálně stimulovat. Pokud nejsou stimulovaní, mají tendenci se nudit. Pokud se nudí, je pravděpodobnější, že budou hledat stimulaci jinde. Jejich dualita a neklid je může dostat do více vztahů naráz, ale také se můžou pořádně opařit. Je důležité, aby za sebou nezanechávali slzy těch, kterým jaksi zapomenou sdělit, že nejsou jediní.

Blíženci. / Zdroj: iStock.com

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>