Nejoblíbenější zimní vzor? Kostka ve stylu lumbersexuálů i chalupářů!

Móda v době covidové nemá právě ideální prostor pro vyjádření. Když člověk zrovna nechodí v teplákové soupravě, může třeba předstírat, že jede na chalupu.

Cottage chic nebo také cottagecore. Módní trend, o kterém jsme psali loni v létě v souvislosti s nástupem venkovsky romantických šatů, ve kterých můžete trávit léto na chalupě a pořizovat u toho podmanivé fotky na Instagram. Za jejich zimní variantu bychom mohli označit kostkovaný kabátek, který střihem i vzorem připomíná flanelovou košili. Takovou, do které jsme před pár lety napasovaly ideál moderního mužství – lumbersexuály. I nyní platí, že v ní rozhodně nemusíte (jen) štípat dříví.

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading

Tenhle přechodový kabátek nebo svrchní košili (oba názvy se používají na e-shopech) unosíte bezesporu na jaře, ale i teď v zimě. Vejde se totiž i pod volnější kabát (tedy pokud má i dostatečně prostorné rukávy). Až se trochu oteplí, můžete ho pro změnu podobně zkombinovat třeba s trenčkotem (jako slovenská módní influencerka a fotografka Zuzana Jánošová).

Loading

Líbí se vám tento kabátek? Podívejte se do fotogalerie, kde seženete stejný nebo podobné.