Hearts & roses: Nejkrásnější doplňky na valentýnské rande podle Skandinávek

1 min čtení

1 min čtení

Co si obléknout na Valentýna nebo na jakékoli jiné rande? Odpověď může být letos překvapivě snadná: K jednoduchým šatům, sexy topu nebo ke kalhotovému kostýmu stačí přidat růži nebo srdce. Ryzí romantika se totiž v módě opět hlásí o slovo!

Jedním z nepřehlédnutelných letošních trendů jsou korsáže – květinové ozdoby, které se nosí nejčastěji na klopě či na krku, popřípadě na rameni, ve výstřihu, v pase nebo na zápěstí. A samozřejmě také ve vlasech! I ten nejobyčejnější cop nebo drdůlek víc vynikne, když ho dozdobíte velkým květem. Korsáže byly k vidění na jarních přehlídkách značek Acne Studios, Prada nebo Blumarine a svůj dílek do obrazu tohoto trendu přidal i britský návrhář Jonathan Anderson, když pro Loewe loni představil střevíčky s podpatky ve tvaru růží.

TIP NA VIDEO: Nejkrásnější doplňky na Valentýna

Módní influencerky, nejčastěji z řad populárních Skandinávek, se jimi nechávaly okouzlit již loni, nicméně teprve zimní párty sezona přinesla květinové brože, spony a chokery ve velkém. Podlehnete i vy doplňku, který vašemu outfitu dodá pořádný punc romantiky a koketerie ve stylu Marie Antoinetty? Anebo dáte přednost dalšímu žhavému trendu, který si rovněž říká o valentýnské rande – masivnímu srdci na krk, jež působí jako zapomenutý poklad z devadesátkové teenage šperkovnice? Ať tak či tak, vždy se můžete spolehnout na nejpovolanější módní ikonu – Carrie Bradshaw.

Carrie Bradshaw, módní ikona ze seriálu Sex ve městě (Zdroj: Profimedia.cz)

Carrie Bradshaw, módní ikona ze seriálu Sex ve městě (Zdroj: Profimedia.cz)

Inspirace z Instagramu: Nejkrásnější valentýnské doplňky podle Skandinávek

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading