Styl Moniky Koblížkové: Jak se změnila po boku Leoše Mareše?

Kdo je vlastně Monika Marešová (dříve Koblížková), kterou na Instagramu sleduje přes dvě stě tisíc lidí a mnohdy jen proto, aby se podívali, co si oblékla na sebe? Podívejte se na evoluci stylu bývalé módní redaktorky, která se (i díky lásce) stala uznávanou módní ikonou. 

Monika Koblížková poznala Leoše Mareše na svatbě svého kamaráda, stylisty Filipa Vaňka před necelými třemi lety. Do té doby byla známá maximálně u lidí z módní a novinářské branže a na Instagramu ji sledovalo pár tisíc nadšenců. Monika měla už tehdy svůj styl, který byl jednoduchý, minimalistický, trochu rock chic, trochu tomboy.

Ale teprve s Leošem po boku se stala skutečnou influencerkou, kterou firmy platí za to, aby si na sebe vzala jejich oblečení a vyfotila se v něm. A funguje to i z druhé strany – fanoušci touží po informacích, co si tato stoupající hvězda sociálních sítí obléká na sebe.

Změnil se od té doby její styl? Ano i ne. Když se podíváme na fotografie z různých oficiálních akcí, je vidět, že dříve Monika často sázela na osvědčenou černou a jednoduché střihy.

2015: Přehlídka Max Mara

2015: Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend