Žádný sprcháč a deodorant. Tyto kosmetické sety udělají radost každé ženě

1 min čtení

1 min čtení

Říká se, že kosmetické balíčky patří spolu s ponožkami mezi ta největší vánoční zklamání. S takovým přesvědčením je ale potřeba se rozloučit. Dárkové sety plné pečujících pokladů i zábavného líčení jsou možná sázkou na jistotu, zároveň ovšem umí překvapit nejen designovým obalem i kvalitními produkty, které obdarovanému zlepší pleť i den.

Není žádným tajemstvím, že od dob pandemie jsme mnohem více času začali věnovat péči o sebe, svou pleť, tělo i psychické zdraví. Pravidelným kosmetickým rituálům a potřebnému relaxu propadli dokonce i ti, pro něž dříve beauty péče znamenala nanejvýš ranní aplikaci krému. Tato chuť se o sebe více starat společně s celkově sílícím důrazem na kvalitní přírodní produkty se výrazně projevuje i v letošní nabídce vánočních kosmetických sad a boxů.

TIP NA VIDEO: Jak kosmetické balíčky zabalit? Podívejte se na praktický návod.

Často tak v dárkové kazetě naleznete nejen tradiční pečující či makeupové produkty, ale také další doplňky, které vám pomohou cítit se jako královna. Mezi takové patří například masážní destičky gua sha, peelingové rukavice, masky a spreje pro lepší spánek nebo svíčky pro navození pravé zimní relaxační atmosféry.

Pokud stále tápete, co milovaným ženám – maminkám, kamarádkám nebo přítelkyním – pořídit, podívejte se do naší galerie. Vybraly jsme pro vás ty nejlepší kosmetické balíčky, které budou pod stromečkem nejen pěkně vypadat, ale zároveň každého přesvědčí, že i vánoční beauty box může být promyšleným dárkem, nikoliv záchranou na poslední chvíli.