Otestováno: Jak se změní vaše pleť po biodynamickém ošetření?

Kdo má zkušenosti s problematickou pletí, mi dá jistě za pravdu, že cokoliv nabízí její zlepšení, bereme všemi deseti. Biodynamické ošetření pleti je jednou z možností, kterou jsem proto musela vyzkoušet doslova na vlastní kůži. Stal se zázrak?

Spojení jdu na kosmetiku bylo dlouhou dobu ukryto pouze v mé pasivní slovní zásobě. Zkušenost s kosmetickým ošetřením před deseti lety ve mně nezanechala dobré vzpomínky. Pleť červená několik dní a akné, u kterého jsem doufala, že mě jej kosmetička zbaví, bylo extrémně viditelné několik dní. Od té doby jsem na kosmetice byla snad jen jedenkrát, vytvořila jsem si blok, že takové ošetření pleti vše jen zhorší. A nedůvěřovala jsem ani bio kosmetice.

TIP NA VIDEO: Přírodní cestou proti bolestem

K té jsem si ale nakonec cestu našla a produkty různých bio značek dnes už tvoří 80 % mé kosmetické poličky. Mezi jeden z nich patří biodynamická kosmetika dieNikolai, se kterou jsem se setkala prostřednictvím tipů bio blogerky Lucie van Koten zhruba před rokem a půl. Věděla jsem, že se jedná o bio kosmetiku, ale neznala jsem její filozofii a ani jsem netušila, v čem spočívají pozitivní účinky. Každopádně, pár vzorků séra a nočního krému mě po několika dnech používání přimělo chtít vědět víc. A jít na biodynamické ošetření, až bude v Praze konečně salon, který bude s biodynamickou kosmetikou pracovat.