Ombré nehty: Vsaďte na neokoukané barevné kombinace!

Když se zhruba před deseti lety celý svět zbláznil do ombré vlasů, odborníci tipovali, že je to jeden z módních výstřelků, který se vytratí stejně rychle, jako se objevil. A to se tedy vskutku spletli!

Z barvicí techniky ombré vzniklo hned několik dalších a u vlasů to rozhodně neskončilo. Jeden čas se ombré efekt promítl i na oblečení! Ale rozhodně stojí za zmínku manikúra, protože tam se ombré ujalo stejně jako v případě vlasů.

Stínovaná manikúra vypadá složitě, ale zvládnete si ji vytvořit i sama doma. Stačí ji jen párkrát vyzkoušet a brzy ji budete mít jak od profesionála. Nejčastějším provedením je takzvaný babyboomer, který nahradil dříve tolik oblíbenou francouzskou manikúru. Jedná se o velmi přirozenou a elegantní formu stínování, kde figuruje pouze transparentní lak, světlounce růžová a bílá.

Jak si ombré manikúru vytvořit sama doma, se dozvíte tady->

Vedle decentního provedení ombré manikúry vystrkuje letos růžky i barevné provedení. Takže nakupte zásobu pestrobarevných laků a pusťte se do toho!

Nebojte se zdánlivě nesourodých kombinací. V létě na opálených rukách krásně vynikne spojení sytě oranžové a růžové, ale také všemožných pastelových tónů, které se skvěle hodí i na jaro. Kdo si potrpí na blýskavé drápky, může vyzkoušet poměrně decentní kombinaci transparentního laku se zlatou či stříbrnou nebo se odvázat s mnohem výraznějšími třpytivými laky.

Loading
Loading
Loading
Loading

Tipy na skvělé laky do vaší sbírky najdete v galerii: