Od Rihanny po Lady Gaga: Které slavné ženy mají vlastní beauty značky?

5 min čtení

5 min čtení

S beauty řadami slavných žen se v posledních letech roztrhl pytel – jen letos v červnu Lady Gaga představila novou image své značky Haus Labs a těšit se můžeme také na skin care produkty značky Rhode, která vznikla pod taktovkou Hailey Bieber. Které další celebrity mají úspěšné kosmetické brandy a co si stojí za to pořídit?

Po mnoho let měla spolupráce známých žen s kosmetickými firmami poměrně jednotvárnou podobu. Celebrity se zpravidla stávaly ambasadorkami zvučných značek a ještě nedávno bylo standardem prostě to, že sem tam některá z nich na trh uvedla vlastní parfém. Sláva těchto produktů ovšem byla často mizivá – stejně jako jejich výdrž. V poslední době se ale přece jen něco mění.

TIP NA VIDEO: Seznamte se se značkami přírodní kosmetiky

Počet kosmetických značek, které slavné ženy přímo založily, strmě stoupá. Některé už navíc velmi úspěšně překonaly nevyhnutelnou nálepku prchavého podnikatelského záměru a postupně se na beauty trhu etablovaly jako výrazný a hlavně kvalitní hráč. Není to ale jen jméno zakladatelky, které zákazníky láká ke koupi. Spousta těchto kosmetických brandů si kromě skutečné kvality zakládá také na ohleduplnosti vůči přírodě i zvířatům.

Které značky slavných žen tedy stojí za to mít v hledáčku?

Článek pokračuje na další straně. >>>