Obrácená francouzská manikúra i srdíčka: 30 tipů na valentýnské nehty

1 min čtení

1 min čtení

Ke svátku svatého Valentýna přistupujeme každý trochu jinak, zvlášť v České republice. Někdo se nechal tímto dnem neskrývaně pohltit, další si zajde jen na hezkou večeři, ale ještě stále jsou mezi námi i ti, kteří jej naprosto bojkotují. Pokud nepatříte vyloženě do poslední skupiny, a hledáte inspiraci pro únorovou manikúru, naše tipy se vám budou hodit. Najdete v nich totiž hravou zamilovanost i dráždivý minimalismus. Valentýn může být koneckonců nejen o lásce k jiné osobě, ale také o té k perfektní manikúře.

Máte ráda den svatého Valentýna? Těšíte se na moment, kdy si s partnerem nebo kamarádkou zajdete na skvělou večeři, do kina nebo prostě jen na drink? Kdo také říkal, že tento den musí být pouze pro páry? Užít si jej můžete i v případě, že jste single. Například tím, že se na tento den naladíte roztomilou i sexy manikúrou.

TIP NA VIDEO: Víte, jaké nehty budou v roce 2023 nejvíc trendy?

Manikúru inspirovanou svátkem zamilovaných můžete pojmout různě. Pokud se nebráníte klišé a roztomilým srdíčkům, nebojte se do nich jít naplno. Letos je též velmi trendy obsypat nehty drobnými nálepkami nebo malůvkami. Pamatujte však na doprovodný minimalismus – pokud zvolíte hravější nail art, ponechte nehty nahé, naneste jen průhledný top coat nebo tělově růžový lak. 

Loading
Loading

Mezi důležité letošní trendy se řadí také francouzská manikúra, samozřejmě ale nemluvíme o té klasické. Skvěle budou vypadat nejen červené a růžové konce, ale také stříbrné či zlaté. Pokud by i tohle bylo pro vás až moc tradiční a hledáte něco nového, zkuste tzv. obrácenou francouzskou manikúru, kdy ohraničíte barvou kůžičku a naopak kraj nehtu necháte volný. Vyzkoušet můžete i tzv. confetti French, která sice zdobí klasicky okraj nehtu, ale místo linky jsou zde použity drobné tečky různých barev, připomínající slavnostní konfety. 

Loading
Loading

Pokud nicméně tematické manikúře neholdujete, vsaďte na klasiku – rudá, vínová nebo dokonce i černá budou působit sofistikovaně a sexy zároveň a vy tak nebudete mít nutkání měnit manikúru hned, jakmile romantická noc skončí.

Loading
Loading
Loading