Nejlepší adventní kalendáře s kosmetikou: Který si letos pořídíte?

1 min čtení

1 min čtení

Každodenní otevírání okének, v nichž největším překvapením bude čokoláda ve tvaru hvězdy nebo sněhuláka? Nabídka adventních kalendářů je už mnohem pestřejší a zábavnější. Připravili jsme pro vás výběr třicítky nejkrásnějších, u nichž zaplesá srdce milovníků kosmetiky i zaslouženého odpočinku.

Jeden den si vytáhnete novou rtěnku, druhý den lak na nehty a pak zase pečující masku nebo denní hydratující krém. To zní jako příjemné zpestření prosincových dní, že? I proto se nabídka kosmetických adventních kalendářů rok co rok rozšiřuje o nové přírůstky, z nichž navíc většina sama o sobě může sloužit jako stylová vánoční dekorace. A protože první adventní neděle letos připadá už na 27. listopadu, neváhejte si vybrat ten svůj.

TIP NA VIDEO: Jak si vyrobit adventní kalendář doma?

Při výběru toho nejvhodnějšího v první řadě záleží na vašich preferencích. Mezi kalendáři najdete takové, které se zaměřují výhradně na dekorativní kosmetiku (zásoba výrazných rtěnek nebo laků na nehty zní jako sen!), nebo naopak na péči o pleť, tělo či vlasy. Jestli nicméně toužíte mít každý den trochu něco jiného, bude ideální takový, který kombinuje vše dohromady, případně sází na bestsellery dané značky. V galerii pro jistotu najdete i několik adventních kalendářů, které zcela přesahují kosmetický svět. Ne nadarmo se přece říká, že krása není jen o zevnějšku. Takové produkty pro relaxaci nejen těla, ale i mysli se hodí vždy.

Loading
Loading

A jedno doporučení na závěr: přestože má být kalendář primárně překvapením, není od věci si před jeho pořízením zkontrolovat, jaké produkty obsahuje. Na potěšení z nich vám to během prosince určitě neubere, zároveň ale předejdete zbytečnému zklamání.