Čepice & klobouky: Které jsou v kurzu letos?

Stylové čepice, barety a klobouky vás na podzim ochrání před větrem a deštěm a ještě dokonale doladí váš outfit. Vybraly jsme pro vás ty, které jsou pro letošní sezóny absolutní top! 

Letos na podzim si na své přijde opravdu každá z nás. Ať už dáváte přednost klasickým kšiltovkám, elegantním kloboukům nebo hřejivé čepici, aktuální trendy mluví jasně – nosí se snad opravdu všechno. Asi největší novinkou jsou barety s kšiltem, které ovládly nejednu prestižní módní přehlídku. Velký comeback hlásí také klasické barety. Při představě rádiovky se možná, stejně jako já, v první chvíli zaleknete, že v ní budete vypadat podobně jako Bolek Polívka ve své nejznámější roli. Nebojte se! Je opravdu z čeho vybírat! Co třeba nebesky modrý baret s vyšitými květinami? S ním získáte francouzský šarm jako mávnutím kouzelného proutku.

Ale to samozřejmě není vše! V kurzu jsou stále klobouky, letos především ty vyšší se středně širokou krempou. Takové, které s oblibou nosí zpěvák Pharell Williams. A pokud ani klobouk není to, po čem toužíte, pak vás možná nadchnou ležérní kšiltovky ze saténu nebo semiše či maximálně stylové turbany, které se drží na výsluní už třetím rokem. Nesmíme zapomenout ani na klasické čepice. Nejlépe uděláte, když si ji pořídíte rovnou s kožešinovou bambulí.

Inspirujte se před nákupy v naší fotogalerii: