Faux pas, nebo trend? 6 kontroverzních barev, které patří mezi svatební hity roku

2 min čtení

2 min čtení

Každá barva je nositelem určité symboliky a poslání. A kdy jindy dbáme o správnou paletu tónů víc než při organizaci svatby? Pokud hledáte inspiraci, do jakého odstínu ladit vlastní veselku, případně jaké zvolit oblečení, když se chystáte na obřad svým známým, máme pro vás šestici tónů, které letos určují svatební trendy. Dáte přednost kontroverzní černé, nebo vsadíte na pastelovou romantiku?

Černá

Žádná barva asi nedokáže v kontextu svateb způsobit větší překvapení. Přijít ještě před pár lety na veselku kamarádky v černých šatech, by bylo považované za módní faux pas a neslušnost. Pravidla se ale mění. Temný odstín ocení hosté, kteří si potrpí na minimalismus a neutrální barvy. Černá se ale stejně tak může stát příjemně elegantním oživením celkového designu svatby, včetně dortu. Skvěle bude vypadat především v kombinaci se slavnostní zlatou.

TIP NA VIDEO: Jak vypadá zkouška svatebního líčení a účesu?

Loading
Loading
Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!