Chystáte letos svatbu? Tyhle tři únorové akce byste si neměli nechat ujít

2 min čtení

2 min čtení

Únor je nejen měsícem lásky a Valentýna, ale i svatebního plánování. Právě tento měsíc se totiž sešly tři pražské festivaly a pop upy, které představí ty nejzajímavější dodavatele od šatů a šperků přes výzdobu a catering až po svatební zábavu. Pojďme si je postupně představit a zapsat do diářů.

4. února: VSL festival – Velká světová láska

vslfestival.cz

Kde: Hala 13, Holešovická tržnice

Kdy: 4. 2. od 10 do 18 hodin

Vstupenky: pouze na místě

TIP NA VIDEO: Jak vypadá svatební účes a líčení ze salonu OliOla?

I přes pandemická opatření proběhl loni první ročník festivalu, který nese název VSL neboli Velká světová láska. Stojí za ním trojice organizátorek ze svatební agentury Yes & Yes a pořadatelé LEMARKETU – ne náhodou se proto koná na stejném místě jako tento oblíbený prodejní festival. Velká světová láska klade důraz na pečlivý výběr kvalitních dodavatelů a lokálních tvůrců. Návštěvníci se mohou těšit na svatební inspiraci v různých stylech, food zónu a další doprovodný program. Atmosféru dotvoří nejprve muzikanti z Your Acoustic Wedding a posléze i DJ Adam Janota. Seznam dodavatelů najdete na webu, těšit se můžete například na šperky od Elišky Lhotské a 27JEWELRY, květinové studio Avgust flwrs, kávový catering Flatwhite, šaty NANICHE, Petiteé či OUI boutique, fotoautomat Smybox, dobroty od Maličko nebo Adie dorty, designový concept store Ones a svou značku Láska bude prezentovat také Tereza Ramba.

Loading

Další svatební události najdete v následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!