Kouzlo je v detailu: Tyto doplňky pro nevěsty si podmaní následující svatební sezonu

3 min čtení

3 min čtení

Ani svatební móda nezůstává imunní vůči aktuálním trendům. Ty se vpisují zejména do doplňků, skrze které můžete i tradiční svatební šaty posunout buď směrem k větší nostalgii, nebo naopak aktuálnosti. Na které kousky by se letos nastávající nevěsty měly zaměřit?

Rukavice

Covid, seriál Bridgerton nebo třeba kolekce Balenciaga haute couture – těžko hledat, co přesně se zasloužilo o návrat elegantních společenských rukavic na módní výsluní, nicméně rozhodně tento trend nemohl minout ani svatby. Zatímco na red carpetu bývají k vidění klasické bílé nebo černé operní rukavice ve stylu Jackie Kennedy, svatební móda je posouvá k větší éteričnosti. Letí transparentní kousky s květinovou výšivkou nebo třeba s našitými perličkami (že přinášejí smůlu je jen pověra).

TIP NA VIDEO: Jak vypadá zkouška svatebního účesu a líčení v salonu OliOla?

Loading
Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!