Ve znamení delikátních materiálů: 6 nápadů, jak se obléct na podzimní svatbu

2 min čtení

2 min čtení

Nevyzpytatelné podzimní počasí není ideální výchozí pozicí, když před vámi stojí úkol vhodně se obléct na svatbu. Třeba vám dilema ulehčí následujících šest outfitů, které vás zachrání, ať již bude během veselky pršet štěstí, nebo o sobě dá vědět babí léto.

Kožená sukně a hedvábná košile

Kůže je aktuálním hitem a v tlumených odstínech vínové, zelené nebo hnědé vypadá fantasticky i na formálnější akce. Na svatbu ji spárujte s hedvábnou košilí v bílé nebo krémové barvě. Vytvoříte tak nejen příjemný barevný, ale také materiálový kontrast. Lesklý top bude ve spojení s matnou sukní vypadat perfektně. Z bot pak volte lodičky nebo sandálky na platformě. Naopak se zkuste vyhnout kotníčkovým botám na podpatku, v kombinaci s midi sukní by vám zbytečně opticky zkracovaly tělo.

TIP NA VIDEO: Jak probíhá zkouška svatebního líčení a účesu?

Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!