Drahá neznamená lepší: 6 kvalitních kosmetických značek za pár korun

2 min čtení

2 min čtení

Pravděpodobně všichni beauty nadšenci znají pocit, když se na scéně objeví nová revoluční řasenka nebo korektor slibující zázračné výsledky a doopravdy funguje. Zní to jako splněný sen, dokud se nepodíváte na cenu a nezjistíte, že produkt je mimo vaše finanční možnosti. Není však třeba si zoufat, na trhu je mnoho tzv. makeup dupes, tedy levnějších příbuzných luxusních značek.

V dnešní době je zkrátka spousta dostupných značek, které jsou stejně dobré jako jejich drahé obdoby, a tak není potřeba za kosmetiku utrácet nesmírné sumy. Ve skutečnosti jsou totiž některé levnější produkty vyráběny v totožných továrnách, a dokonce se stejnými přísadami jako produkty luxusních značek. Nižší cenu pak mohou mít nasazenou proto, že značka snížila náklady na balení a reklamu, obsah produktu tím ale většinou neutrpí. 

TIP NA VIDEO: Jak se dokonale odlíčit v pěti krocích?

Pokud se snažíte snížit rozpočet, který padá na vaše kosmetické must haves i trendy výstřelky v podobě barevných linek či extravagantních rtěnek, tohle jsou ty nejlepší značky, na které se můžete obrátit:

L'Oréal

Značka L'Oréal je na trhu už více než 100 let, a stala se tak jednou z nejtradičnějších kosmetických brandů vůbec. Jejich True Match Liquid Foundation je stále jedním z nejprodávanějších make-upů a nedají na něj dopustit ani vizážisté. Sortiment této značky je však široký a najdete u ní také skvělé řasenky i rtěnky, které jsou se svými dražšími kolegyněmi kvalitou srovnatelné. L'Oréal Paris je navíc běžně dostupný v sítích českých drogerií, a tak se nemusíte obávat, zda v e-shopu trefíte správné odstíny líčidel

Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>